Ультрафіолетовий друк (UV- або УФ-друк) – це підвид струминного друку, в якому використовуються чорнила, що застигають під впливом ультрафіолетового випромінювання. В результаті УФ-друку на задрукованому матеріалі утворюється тонка плівка.

Ми можемо наносити УФ-друк практично на будь-яку поверхню після попередньої обробки і нанесення праймера (для кварцового скла, металу і гладких пластиків). Сфера застосування УФ-друку:

  • брендування промо- та бізнес-сувенірів;
  • оформлення вивісок, табличок і шильдиков, корпусів різних гаджетів;
  • створення незвичайних аналогів рекламної поліграфії та паперово-білових виробів (календарів, візиток, блокнотів) з використанням пластиків, шпону й акрилу;
  • виготовлення прототипів і демонстраційних зразків паковання, оригінального паковання малими накладами.

Для УФ-друку в нашій друкарні використовується настільний УФ-принтер Mimaki UJF-3042MkII. Завдяки цьому принтеру, ми значно розширили асортимент календарної продукції, вийшли у нові ринкові ніші, насамперед пов’язані з виробництвом рекламно-сувенірної продукції, а також освоїли виробництво складної та багатогранної рекламної поліграфії.

 

Технічні характеристики Mimaki UJF-3042MkII

Параметр Значення
Макс. роздільна здатність 1200×1200 dpi
Макс. площа друку 300х420 мм
Товщина матеріалу До 153 мм
Маса матеріалу До 5 кг

 

Завдяки використанню лазерного гравера Han’s Yueming CMA 6040 в якості доповнення до УФ-принтера Mimaki UJF-3042mkII ми можемо запропонувати комплекс послуг з виготовлення оригінальної поліграфічної (наприклад, календарі з шапкою зі шпону або підставкою з акрилу) та рекламно-сувенірної продукції з використанням переваг УФ -друку і лазерного гравірування.

Зв’яжіться з нами для індивідуального прорахунку

Для формування точної вартості максимально повно опишіть технічні вимоги