Ексклюзивні пропозиції з цифрового друку
для рекламних агенцій та друкарень

ВАРТІСТЬ І ЗАМОВЛЕННЯ ОНЛАЙН

ДЛЯ ДРУКАРЕНЬ, РЕКЛАМНИХ ​​АҐЕНЦІЙ ТА ПОСЕРЕДНИКІВ

Розрахувати вартість онлайн!
Завантажити прайс лист на цифвий друк B2!
Завантажити прайс лист на цифвий друк SRA3!

Увага!

Будь ласка, ознайомтеся з правилами прийому макетів в нашій друкарні,
а також з вимогами для листового друку SRA3.

Матеріали для цифрового друку

Папери двобічного крейдування з глянсовим та матовим покриттям для цифрового друку в Києві, а також офсетний папір різної щільності, папір Munken, каландрований папір Colotech або 4СС, самоклеїльні плівки Jac, Ritrama та самоклеїльний папір Raflatac для цифрового друку.

ПРАЙС-ЛИСТ

НА МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЦИФРОВОГО ДРУКУ

Завантажити!

Цифровий друк у Києві, ціни на послуги цифрового друку

Цифровий друк у Києві — основний вид друку в оперативній поліграфії, оптимальний варіант для виготовлення термінових або невеликих накладів. Цифровий друк — спосіб отримати відбитки за допомогою друкарської машини, використовуючи змінну друкарську форму, змінами якою управляє комп’ютер. До переваг цифрового друку належать:

  • можливість виготовлення попередніх пробних відбитків перед закладанням всього тиражу;
  • можливість коригування кольору після першого відбитку;
  • висока швидкість друку;
  • висока якість друку;
  • зниження тимчасових та грошових витрат на додрукарську підготовку.

Основною сферою застосування цифрового друку є виробництво візитівок, листівок, брошур та іншої рекламної продукції, різних представницьких матеріалів. Варто мати на увазі, що максимальний формат цифрового друку трохи більший формату А3, що спричиняє деякі обмеження. Для цифрового друку використовуються різноманітні види паперу: це й звичайний гладкий папір, придатний для виготовлення практично будь-якої поліграфічної продукції; папір «Тач Кавер», що на дотик нагадує м’яку шкіру, яка використовується в основному при виготовленні візитівок; «металізований» папір й різні види паперу під тканину, шкаралупу тощо, що дають змогу розширити коло дизайнерських рішень. «Карбон-Сервіс» пропонує найбільш вигідні варіанти співпраці. Сучасне високопродуктивне обладнання, індивідуальний підхід до кожного замовлення, високий рівень підготовки фахівців — все це дає змогу домогтися високої якості продукції у максимально короткі терміни.