Ламінування — це процес припресовування спеціальної плівки на лист друкованої продукції. Ламінування надає документу особливі властивості за рахунок особливостей плівки (матова, глянсова) та її товщини. Технологічно розрізняють гаряче та холодне ламінування, можливо заламінувати друкований аркуш лише з одного або з обох боків. Які переваги дає ламінування:

  • захист від зовнішніх впливів і пошкоджень;
  • ущільнення виробу;
  • глянсовий або матовий ефект.

Тепер ваш документ застрахований від багатьох випадковостей: дощу, пролитої кави, різних подряпин і надривів, до того ж жорстка поверхня перешкоджає зминанню паперу — все це дає змогу надовго зберегти належний вигляд ламінованої друкованої продукції. До того ж, використовуючи, наприклад, глянсовий папір, поверхні можна додати блиск і забезпечити контрастність зображення. За допомогою ламінування паперовий аркуш можна зробити подібним до пластикового, цей спосіб успішно застосовується при створенні бейджей.

Ми в «Карбон-Сервіс» виконаємо якісне ламінування потрібних Вам паперових або картонних матеріалів різного формату, швидко і з урахуванням обраних Вами критеріїв. Ламінування — нове життя вашого документа!

Цінова пропозиція з ламінації

Глянсова та матова ламінація цифрових накладів, плівки з ефектом SoftTouch