Склеювання на PUR-клей — безшвейне скріплення аркушів у єдиний блок, в процесі якого PUR-клей під тиском наноситься на торець і бічну частину палітурки, автоматично формуючи квадратний корінець.

Основною сферою застосування PUR-клею в поліграфії є ​​виробництво багатосторінкової продукції — фотокниг, книг, брошур і каталогів. Поліуретановий клей склеює як папери і картони, так і плівки, лаковані і ламіновані поверхні, причому матеріали різної щільності можливо використовувати в одному блоці. Поліуретановий клей стійкий не тільки до розчинників і типографської фарби, а й до температур понад 90 ° С і нижче -40 ° С. Склеєна на PUR-клей поліграфічна продукція відкривається на 180 ° без розламування і без випадання аркушів, а палітурка з допомогою PUR-клею без використання ниток і підготовки зошитів зменшує витрати на постдрукарську обробку на третину.

Друкарня «Карбон-Сервіс» виробляє склеювання на PUR-клей листів форматом до А3 з товщиною блоку до 58 мм за допомогою PUR-біндера BW-T9E Perfect PUR.

Одне з важливих напрямків діяльності нашої друкарні — виробництво книг на вимогу, де саме PUR-скріплення є європейським стандартом скріплення блоку при виготовленні книг в твердій палітурці.

Після того, як ми придбали напівавтомат для виготовлення палітурок, наші можливості з виготовлення книг на вимогу істотно виросли.

Освоєння технології клейового PUR-скріплення дозволило нам вивести на новий рівень і напрямок фотокниг. Тепер ми можемо виготовляти таку поліграфічну продукцію набагато швидше.

Технічні характеристики PUR-біндера BW-T9E Perfect PUR

Довжина корінця До 420 мм
Товщина блоку До 58 мм
Швидкість 200-300 книг/г
Час висихання меньше 25 мин.
Додаткові можливості Система бокового склеювання з видаленням залишків клею, регулювання напору, біговочний модуль, принцип роботи — «пневматичний / електричний»

Зв’яжіться з нами для індивідуального прорахунку

Для формування точної вартості максимально повно опишіть технічні вимоги